top of page
Sklep

Labirynt / The Maze


Grafika sygnowana, kolekcjonerska, technika mieszana, z certyfikatem, na sztywnym podłożu, gotowa do powieszenia.


cena uzależniona od formatu:

50 x 50 cm

1400 PLN

70 x 70 cm

2000 PLN

100 x 100 cm

2400 PLN


Możliwość oprawienia w ramę w/g indywidualnych preferencji. W standardzie otrzymują Państwo grafikę w czarnej ramce* na sztywnym podłożu, z zaczepem, gotową do powieszenia. W celu wyboru innej ramy prosimy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie (+48574865989) lub Whatsapp, wówczas ustalimy Państwa preferencje i dopasujemy ramę do Państwa wnętrz.


*W standardzie rama do wyboru: czarna 2 cm szerokości x 2 cm głębokości lub rama 2 cm szerokości x 4cm głębokości.


W cenie wliczona jest dostawa kurierem na terenie Unii Europejskiej. Dotyczy to prac w wersji standardowej dla wymiarów 50x50 oraz 70x70. Wycena kosztów dostawy prac o wymiarach 100x100cm oraz w ramach innych niż standardowe następuje indywidualnie dla danego kraju i rodzaju ramy (cena uzależniona jest m.in. od gabarytu i wagi docelowej oprawy).


Zakup realizowany jest po przez platformę naszego partnera - easycart.pl. Po kliknięciu KUP/BUY zostaniecie Państwo przekierowani na platformę z bezpiecznymi płatnościami. Będą mogli Państwo wybrać format grafiki. Tam też prosimy podać dane do wystawienia faktury lub paragonu z nr NIP oraz adres dostawy, nr. telefonu kontaktowego oraz adres email. W przypadku braku dostarczenia danych do wystawienia faktury lub niepodania nr NIP do paragonu otrzymają Państwo automatycznie paragon standardowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy w uwagach podać informację którą ramę Państwo wybieracie oraz rodzaj lub brak passe-partout (białe lub czarne), inaczej oprawa i passe-partout będzie wykonane losowo (rama czarna 2x2 cm lub 2x4 cm)

bottom of page