top of page

Acerca de

Opus Unicus Gallery of Art & Museum
miejsce stworzone z miłości do sztuki

Od wielu lat budowaliśmy swoją prywatną kolekcję sztuki, z naciskiem na grafikę warsztatową. Ostatecznie postanowiliśmy podzielić się tym pięknem i jego przesłaniem z Państwem, tworząc prywatne muzeum OPUS UNICUS.

Przez lata pomagaliśmy budować prywatne kolekcje sztuki współczesnej zaprzyjaźnionym kolekcjonerom, a teraz również oferujemy to Państwu.

Nasza misja nie ogranicza się do prezentacji i dzielenia się naszą kolekcją ale obejmuje także propagowanie sztuki współczesnej jako takiej, stąd OPUS UNICUS Gallery of Art to również galeria komercyjna, gdzie mogą Państwo nabyć kawałek "piękna" dla siebie. Piękna, które stanowi dobrą inwestycję na przyszłość. Sztuka to stały wzrost wartości dzieła. Bezpieczna inwestycja na pokolenia, dużo efektywniejsza aniżeli nisko oprocentowane gromadzenie środków na kontach bankowych w mierzącej się  z wysoką inflacją (stratą wartości pieniądza) Europie.

 
OPUS UNICUS Gallery of Art  postawiła sobie za cel propagowanie i sprzedaż sztuki zdolnych, wybitnych artystów polskich,  na naszym rodzimym gruncie, jak i w świecie.

Zapraszamy Państwa na wernisaże, spotkania towarzyskie, rozmowy o sztuce, degustacje wybornych trunków, czy wreszcie warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych.

W naszej kolekcji poza malarstwem oraz grafiką, w tym grafiką warsztatową takich mistrzów jak profesor Krzysztof Wieczorek, Zbigniew Czop, Andrzej Strumiłło, Kacper Bożek czy wybitnego współczesnego symbolisty Marcina Sachy, mogą Państwo obejrzeć rzeźby  uznanego w świecie, polskiego rzeźbiarza- a mowa jest o Igorze Mitoraju, który ostatecznie żył i tworzył we Francji oraz we Włoszech, gdzie jego Renesansowi Mistrzowie.

Dołącz do nas i obserwuj nasze media społecznościowe

  • Facebook
  • Instagram
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękujemy za dokonanie subskrypcji

Thanks for submitting!

bottom of page