top of page
aukcje sztuki.jpg
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

sztuka współczesna /  aukcje sztuki

ODWIEDŹ NAS W CHORZOWIE UL.STALOWA 17 BUD NR 49, ZADZWOŃ
CZEKAMY NA CIEBIE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ  TELEFONICZNYM. +48512139844 LUB W CZWARTKI 12:30-19:00
 ORAZ W  DNIU WYDARZEŃ STACJONARNYCH

BRAĆ UDZIAŁ W AUKCJI - LICYTOWAĆ MOŻESZ:
ON LINE ( klik do PORTALU)
E- MAIL GALERIA@OPUSUNICUS.ART
TELEFONICZNIE  +48 512 13 98 44
OSOBIŚCIE*
*warunkiem osobistego udziału w aukcji jest zgłoszenie wcześniej swojej obecności w naszej siedzibie pod czas aukcji (najpóźniej 24 h przed aukcją i dostarczenie skanu dowodu, należy przybyć 15 min przed rozpoczęciem aukcji)
NIECH SZTUKA ZATACZA SZERSZE KRĘGI. Licytując wspierasz naszą działalność kulturalną, jesteśmy w trakcie powoływania fundacji, aby wspierać sztukę i ją oswajać w życiu codziennym,  edukować i ułatwiać do niej dostęp osobisty, wpierać twórców i promować sztukę współczesną, w tym ŚLĄSKA SZTUKĘ REGIONU.
Jeśli CHCESZ SPRZEDAĆ prześlij zgłoszenie na e-mail art@opusunicus.art (zdjęcie/zdjęcia dzieła, autor, tytuł, wymiary, technika wykonania, pamiętaj - dla każdego dzieła odrębny e-mail). Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i prześlę  wstępną wycenę oraz umowę. 
Informacja dla kupujących cen wylicytowanych doliczana jest opłata aukcyjna oraz droit de suite+3% / 5% wynikające z ustawy. Obiekty można odbierać po opłaceniu całej kwoty wynikającej z aukcji  zgodnie z regulaminem. Formy odbioru : odbiór osobisty, mogą Państwo wskazać kuriera, odebrać z naszych tras lub odebrać przez pełnomocnika.

Informacje o naszych aukcjach znajdziecie

w naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowego portalu aukcyjnego 

bottom of page